بالا رفتن سن خیلیم خوبه مثلا پارسال از شرایطی که داشتم ناراحت بودم اینکه کار نداشتم اینکه پیشرفتی نمیکردم و اینکه تو شرایطی که دوست داشتم نبودم اما امسال دارم از سرکارم میام بیرون و دوباره تو همون شرایط قرار میگیرم اما اصن ناراحت نیستم و این شرایطم دیگه اون شرایط نیست چون این مهسا اون مهسا نیست ، الان فهمیدم که هر چقدر کار کنی و درآمد داشته باشی همونقدرم هزینه داری و همونقدرم بازم پول نداری و فهنیدم که از اینکه همش وقت نداشته باشم خسته شددم و لیاقتم بیشتر از اینکه واسه کس دیگه ای بخوام کار کنم و دنبال یک کار مستقلم به این حقیقا میگن بالا رفتن سن میگن تجربه میگن سخت جون شدن ، جونم برات بگه با خودم فکر میکنم همین یک سالی که گذشت چقدر بزرگم کرده و این گذر زمان وای که چقدر  دوستش دارم منو آروم تر بزرگتر عاقل تر و با جرات ترم کرده وقتی میگن صد ساله اولش سخته واقعا راست میگن چون بعدش میدونی باید چیکار کنی و باید کجا باشی .

بزرگ بزرگ بزرگ فکر میکنم و در ۲۵ سالگی باید اونجایی باشم که هستم و اون چیزایی بخوام که هر ۲۵ ساله ای میخواد .

بیشتر از هر سنی دیگه ای شکر گذارم برای خانواده و دوستام و مردی که همه جوره دوستم داره و همه کهر میکنه تا من تا مهسا خوشحال باشه.

بدن عزیزم الان که ۲۵ سالمه قدرتو بیشتر میدونم که منو تو خودت جای دادی مرسی ، ازت ممنونم ????

اینکه ,میگن ,مهسا ,بزرگ بزرگ ,جونم برات ,بالا رفتن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه علمی آموزشی آزمون آنلاین خرید اینترنتی الان بخر تحویل بگیر تولیدی و پخش انواع کیف زنانه مقالات معتبر جهان اسلام فروشگاه اینترنتی پوشاک زنانه ارزان Persian Lfc میک میک