امروز امتحان فارسیمو خراب کردمدوشنبه امتحان معنی متن داشتیم:/ که تعطیل شد! بعد سه شنبه امتحان از یه قسمت دیگه ی کتاب بود:| منم اصلا دگه نرفتم سراغ مرور امتحان دوشنبه.نشستم امتحان سه شنبه رو خوندمD: حالا اومده امتحان معنی متن رو گرفته:( ینی هیچی یادم نبود:/ تر زدم.به معنای واقعی کلمه=| هیییی یییی یییحداقل یکی دو نمره کم میشم امتحان ترم هم بود.

یه معلم علوم داریمD: اصلا عــشــق از اونایی که آدم اصلا نمیتونه دوستشون نداشته باشه:) خیلی گوگول مگولِ:) وقتی حرف میزنه فقط لذت می برمD: لامصب خیلی خوبم درس میده:) درسی که امروز داده رو ازم بپرسه بلدم آره خلاصه:) نمردیم و بلاخره یه معلم درست درمون دیدیمD:

خیلی کار دارم=| نمیدونم امروز عربی بخونم یا دینی حوصله ی عربی ندارممسخره بازیه البته ریاضی در اولویتِ=| چه گیری افتادم از دست این ریاضیِ ملعون=|

از الان بی صبرانه منتظر ال کلاسیکو امD: چهارشنبه شب باشه.پاپ کرن هم موجود باشهD: ال کلاسیکو هم باشهچه شود=| فقط امیدوارم خوابم نبره:))) من عاشق دیدن اون فوتبالایی ام که توشون طرفدار هیچکدوم از تیما نیستم نمیدونین چه کیفی میده ایشالا که دوتاشون بزنن تور دروازه ی همو سولاخ کنن کیف کنیم دوروزه میخوام این برنامه ی فردوسی پور برای همین ال کلاسیکو رو ببینم وقت نمیکنم=| دانلودش کردما لامصب=|

آلبوم چاوشی با اینکه خیلی در برابر ننش مقاومت کردم ولی من انسان سست عنصری هستم=| هنوز نم ولی مطمئنم دگه نهایتا بتونم تا امشب مقاومت کنم لامصب چاوشی شعرای مولانا رو بخونه.اون وقت من گوش ندم؟؟فحش میدین؟=|

پ.ن: آزمون رغبت و توانایی مسخره اس.مسخره اس.مسخره اس

امتحان ,خیلی ,مسخره ,کلاسیکو ,لامصب ,اصلا ,امتحان معنی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دان وب| کامپیوتر | danweb دنیایی از کباب ها مای تلگرام اینجا همه چی هست 06-music خرید اینترنتی اموزشگاه ارایشگری - اموزش تاتو digi24 دانلود کده